شامپو ضد شوره و خارش kloran

kloran

ساخت فرانسه

قیمت :38500 تومان

تعداد :
 
1
 

مشخصات عمومی

نوع محصول
شامپو ضدشوره و خارش
جنسیت مصرف
عمومي
بارکد
٩٢٦٧٩٦٤٩٧٩٧٥٨٤٧٠
تعداد در بسته
1 عدد
گروه محصول
شوره،خارش و شپش
انقضا
2 سال
حجم

توضیحات محصول

حاوی عصاره گل لادن برای درمان شوره سر
- راه حل مناسب جهت تمیز کردن مو
- مواد موثر: عصاره گل لادن، آندوسلینات، سالیسیلیک اسید
- بازگرداندن درخشندگی به موها
موارد مصرف :
ضد شوره و درمان اسکالپ خشک و پوسته دار
روش مصرف :
شامپو را به مقدار مورد نیاز به موها مالیده و پس از کمی ماساژ دادن آبکشی نمایید.
قدرت عالی ضد شوره :
گل نسترن بومی آمریکای لاتین است. گیاهی با دوام با عمر یکساله است که خواص پاک کنندگی آن به تدریج موجب بهبود پوسته های سر و زدودن شوره از اسکالپ می گردد.
مشخصات شامپو گل لادن :
1- ویژگی های دیرینه یک درمان مؤثر : گل لادن به دلیل دارا بودن خواص متعدد در درمان بیماری های پوستی در بین مردم شناخته شده است و دارای ماده مؤثر طبیعی برای درمان شوره سر می باشد.
2- گل لادن سپر مانند "Shield Nasturtium"، گونه ای با خواص بی نظیر : این نوع گل لادن، گیاهی رونده است که می تواند تا ارتفاع 5 متر رشد کند و دارای خواص بسیار زیادی است. گل های آن فراوان است و دارای ویژگی هایی است که مورد نیاز لابراتوارهای کلوران برای حداکثر تجمع مواد مؤثره می باشد.
3- روش های ارزشمند برداشت : گل نسترن در زمان گل دادن در معرض نیم سایه قرار می گیرد. سپس با دست آن را از ریشه از درون خاک بیرون آورده و باقیمانده های اضافی خاک را با دقت جدا می کنیم. مرحله خشک شدن حدوداً 3 تا 4 روز طول می کشد و برای حفظ مواد مؤثر طبیعی درجه حرارت باید زیر 60 درجه باشد.
4- استخراج دقیق عصاره : پس از برداشت، فرایند عصاره گیری در محل Gaillac در جنوب غربی فرانسه آغاز می شود و به روش جوشاندن کل گیاه گل دار انجام می شود. عصاره آبدار حاصله، حاوی مواد مؤثره طبیعی چون Glucotropeoline می باشد که خواص پاک کنندگی دارند.
5- محصول درمانی غیر آلرژی زا : شامپو گل لادن کلوران با کمپلکس دیگری که توسط لابراتوارهای کلوران برای تضمین محصولی غیر آلرژی زا تولید می شود، دارای اثری قوی تر می شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای داروخانه دکتر غلامپور محفوظ می باشد : 2017 ©